Reklam

"SÜRPRİZ BİR İSİM ÇIKABİLİR"

Kahvaltıya Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kültür Turizm Politikaları İzleme Kurulu Başkanı Yeşim Karadağ, Genel Merkez İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldırım, İl Başkanı Vahap Özsüer Kadın Kolları Başkanı Ebru Ertekin, Gençlik Kolları Başkanı Onur Gören ve basın mensupları katıldı.

27 Ocak 2023 - 14:55
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kültür Turizm Politikaları İzleme Kurulu Başkanı Yeşim Karadağ kahvaltı öncesinde yaptığı konuşmada: ‘’Sizlere verdiğim sözü tutmak için bugün burada toplandık. Üç gündür Çanakkale'de yoğun bir programla sahadayız. Gelibolu, Eceabat, Çan programlarında köy köy, mahalle mahalle seçim sathında vatandaşlarımıza 6'lı Masayı anlatıyoruz'' ifadelerini kullandı. 

''KENDİ ŞEHRİMDEN ADAY OLMAK İSTERİM''
Karadağ, nereden aday olacaksınız sorusuna: ''Bundan önceki siyasi yaşantımı biliyorsunuz, daha önce de Çanakkale'den Milletvekili adayı olmuştum. Gönül ister ki doğduğunuz, büyüdüğünüz, doyduğunuz, çalışıp hayatınızı kazandığınız şehirde aday olmak ancak 6'lı masanın adaylık konusunda izleyeceği politikayı şu an ne olacağını bilemiyorum. Ben bölgesel milliyetçi bir kimliğe sahibim Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu derse ki Çanakkale'den aday ol seve seve aday olurum ya da başka bir yerden aday gösterilirsem de amacımız ülke çıkarları için çalışmak. Çanakkale'ye ve tüm ülkeye hizmet etmektir. Zaman neyi gösterir bilemeyiz. Buradaki son kararı Genel Başkanlarımız belirleyecek onlar ne derse biz de onlara uyacağız. ''dedi.
YEREL BASINI ÖNEMSİYORUZ
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kültür Turizm Politikaları İzleme Kurulu Başkanı Yeşim Karadağ, konuşması esnasında: ‘’Gelecek Partisi Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve bütün partimiz olaraktan yerel basını çok önemsiyoruz ve elimizden geldiğince sizlerin sorunlarını çözmeye ve gelen soruları içtenlikle çalışmaya çalışıyoruz.'' ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum