Reklam

ÇANAKKALE AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE 33 TEMİZLİK İŞÇİSİ ALINACAK

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Toplum Yararına Program kapsamında Çanakkale Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne çevre temizliği alanında 6 ay görevlendirilmek üzere 33 geçici personel alınacak.

ÇANAKKALE AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE 33 TEMİZLİK İŞÇİSİ ALINACAK
14 Eylül 2020 - 15:49

Başvurular 15 Eylül – 19 Eylül 2020 tarihleri arasında İŞKUR E-Şube üzerinden ve Alo 170 üzerinden yapılacak. Başvuru yapmak isteyen kişiler www.canakkaleiskur.gov.tr adresi Duyurular bölümündeki ‘TYP’ye başvuru Nasıl Yapılır?’ sayfasından İŞKUR E-Şube üzerinden nasıl başvuru yapacaklarını ayrıntılı olarak öğrenebilecekler.

Programa başvuru yapacak adaylarda; Kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, başvuru tarihinden önceki son bir aylık sürede sigortalı çalışan ve vergi mükellefi olmamak, emekli, malul aylığı almıyor olmak, Çanakkale il genelinde ikamet ediyor olmak, Öğrenci olmamak (Açık Öğretim Üniversitesi ve Açık Lise öğrencileri hariç) şartları aranacak olup adayların 27.09.2017 tarihinden itibaren Toplum Yararı Program kapsamında en fazla 24 ay yararlanabileceği belirtildi.

Adayların mülakatlarının 22 Eylül Salı Günü, saat 10.00’da Çanakkale Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirileceği, hak kazanan kişilerin ise 1 Ekim’de göreve başlayacağı kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum