BAŞKAN KOÇER SAHA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Güler Koçer, atandığı günden sonra, saha çalışmalarına eğildi ve ilçe, köy ziyaretlerine başladı.
![BAŞKAN KOÇER SAHA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR](https://www.gazetecan.com/images/haberler/2023/01/baskan-kocer-saha-calismalarini-surduruyor.jpg)
27 Ocak 2023 - 14:39
Başkan Koçer, Merkez ilçeye bağlı Salihler, Karapınar, Yapıldak ve Özbek köylerini ziyaret etti. Hem vatandaşlarla görüşüldü hem de çözüm önerileri vatandaşlar ile paylaşıldı.
![](https://www.gazetecan.com/images/files/2023/01/63d3b8f33b253.jpg)
Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Başkan Koçer, “Saha çalışmalarımızı örgütümüz ile birlikte sürdürüyor, hemşerilerimiz ile birebir görüşüyoruz. Sorunları dinliyor, çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Çanakkale’de çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.
![](https://www.gazetecan.com/images/files/2023/01/63d3b8f33b253.jpg)
Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Başkan Koçer, “Saha çalışmalarımızı örgütümüz ile birlikte sürdürüyor, hemşerilerimiz ile birebir görüşüyoruz. Sorunları dinliyor, çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Çanakkale’de çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.
YORUMLAR