SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ
![SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ](https://www.gazetecan.com/images/haberler/2024/02/sigarayi-birakma-gunu.jpg)
10 Şubat 2024 - 11:17
Yenice Kaymakamı Musa Göktaş Dünya Sigarayı Bırakma Günü’nde İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından açılan bilgilendirme standını ziyaret etti.
Ziyaret ile ilgili Yenice Kaymakamlığından yapılan bilgilendirmede, “Kaymakamımız Musa Göktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Halil Fevzi Erol ile birlikte 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü’nde İlçe Sağlık Müdürlüğümüz tarafından açılan bilgilendirme standını ziyaret etti” denildi.
Haber Merkezi
Ziyaret ile ilgili Yenice Kaymakamlığından yapılan bilgilendirmede, “Kaymakamımız Musa Göktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Halil Fevzi Erol ile birlikte 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü’nde İlçe Sağlık Müdürlüğümüz tarafından açılan bilgilendirme standını ziyaret etti” denildi.
Haber Merkezi
YORUMLAR