Reklam

MÜSİAD'DA BAYRAK DEĞİŞİMİ

MÜSİAD Çanakkale Şubesi Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Gerçekleşen genel kurulda bayrak değişimi yaşanırken, MÜSİAD Çanakkale Şubesi’nin yeni Başkanı Eyüp Tan oldu. Öte yandan Genel Kurula Vali İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Soner Meşe de katılım gösterdi.

28 Ocak 2023 - 15:39
MÜSİAD Çanakkale Şubesi’nin 6’ıncı Olağan Genel Kurulu, Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda, saat 15.00’te gerçekleşti. Gerçekleşen genel kurulda, bayrak değişimi yaşanırken, Başkanlık Şerif Mutlu’dan Eyüp Tan’a geçti.

Genel Kurula Vali İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, AK Partili İlçe Belediye Başkanları, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Soner Meşe, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, İl Müdürleri, daire amirleri ve AK Parti İl, Merkez İlçe yöneticileri katıldı.

“YENİLENEREK, HEYECANIMIZI KORUYORUZ”
Gerçekleşen genel kurulda konuşan Geçmiş Dönem MÜSİAD Çanakkale Şubesi Başkanı Şerif Mutlu, “Ekonomi başta olmak üzere hareketli bir yılı geride bıraktık. Bizler ülke olarak dünya üzerinde, ulus ekonomimizi ön plana çıkararak, kendi kaynaklarımıza yönelik, yerli ve milli sermayemizle üretimde de yerli ve milli olmamız gerektiğini düşünüyorum. MÜSİAD olarak her kademede sürekli yenilenerek, heyecanımızı koruyoruz” ifadelerini kullandı.

“ÇANAKKALE BÜYÜK GÜÇ VERDİ”
MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Soner Meşe, genel kurulda yaptığı konuşmada, “Yolumuza bir ve beraber olarak gidiyoruz. MÜSİAD ailesi olarak, bir başladık ama beraber olduk. Birlik ve beraberlikte çok büyük güç var. Çanakkale’de büyük güç verdi. Allah sizlerden razı olsun ifadelerini kullandı.
Gerçekleşen genel kurul sonrasında, MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Eyüp Tan oldu.
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Eyüp Tan, Nedim Ceylan, Recep Ragıp Barış, Atiye Laçin, Fatih Tekin, Selçuk Parmaksız, Süleyman Bulut Eğin, Emre Yaşar, Ali Hikmet Aydın, Emel Torun.
Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Ahmet Yonar, Ali Kotman, Fatma Aydoğan Bektaş, Gülfij Arzu Aydemir, İbrahim Batdal, Ömer Fersan, Cengizhan Oğuz, Turgut Odabaşı, Polat Yücekaya, Ramazan Keleş.
Denetleme Kurulu Asil Üyeler; Mustafa Akkuş, Aydın Çetin, Rüstem Çağrı Ünzal.
Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri; Tamer Ozan, Burçak Yılmaz, Levent Telli.

Kaynak: Çanakkale Gündem Gazetesi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum