KANO İLE İSTANBUL'DAN ÇANAKKALE'YE
Cumhuriyet’in 100.Yılında Kano İle İstanbul’dan Çanakkale’ye Geldiler.
![KANO İLE İSTANBUL'DAN ÇANAKKALE'YE](https://www.gazetecan.com/images/haberler/2023/03/kano-ile-istanbul-dan-canakkale-ye.jpg)
27 Mart 2023 - 15:39
Keremhan Kara ve Ahmet Ergün 18 Mart Çanakkale Zaferi şerefine İstanbul’dan Çanakkale’ye kürek çektiler. İstanbul/Küçükçekmece’den çıkıp Çanakkale Şehitliğine kadar süren bu mesafeyi 7 günde tamamladılar.
![](https://www.gazetecan.com/images/files/2023/03/64218eed57c7e.jpg)
Cumhuriyetimizin 100.yılı şerefine bunu Çanakkale Zaferi ile birleştirmeye çalışan kürekçiler, aynı zamanda ülkemizin başına gelen olumsuzlukları sporun iyileştirici tarafı ile bir nebze olsun merhem olmayı hedefliyor.
![](https://www.gazetecan.com/images/files/2023/03/64218ef66a841.jpg)
![](https://www.gazetecan.com/images/files/2023/03/64218efda8748.jpg)
![](https://www.gazetecan.com/images/files/2023/03/64218eed57c7e.jpg)
Cumhuriyetimizin 100.yılı şerefine bunu Çanakkale Zaferi ile birleştirmeye çalışan kürekçiler, aynı zamanda ülkemizin başına gelen olumsuzlukları sporun iyileştirici tarafı ile bir nebze olsun merhem olmayı hedefliyor.
![](https://www.gazetecan.com/images/files/2023/03/64218ef66a841.jpg)
![](https://www.gazetecan.com/images/files/2023/03/64218efda8748.jpg)
YORUMLAR