Reklam

ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI'NIN TSE KALİTE DENETİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü Belgelendirme Merkezi (TSE) tarafından 4Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilen ISO 9001:2015 gözetim tetkikini başarıyla tamamladı.

ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI'NIN TSE KALİTE DENETİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI
04 Aralık 2020 - 16:39

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen TSE gözetiminde, TSE Baş Tetkikçisi Gökhan Karay, Genel Sekreter Sema Sandal, Ticaret Sicil Müdürü Şerife Kurt ve Oda TSE Sorumlusu Evren Şahin’in hazır bulundu.
TSE Baş Tetkikçisi Gökhan Karay'ın yer aldığı TSE gözetiminde, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Sorumlusu ve Kalite Yönetim Temsilcileri ile birlikte Odanın 9001:2015 Standardı kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar, yönetim süreçleri ile tüm birimleri ve kurumsal altyapısı tetkik edildi.
Denetim kapanış toplantısında açıklama yapan TSE Baş Tetkikçi Gökhan Karay; "Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kalite Yönetim sisteminin uygulamasında TSE standartlarına uygun olarak gerçekleştirilen çalışmalar dolayısıyla başta Genel Sekreterimizi, Akreditasyon  ve Kalite Sorumlumuz ile tüm Oda çalışanlarımızı kutladı" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum