Reklam

ÇANAKKALE AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ UZMANI ATANDI

ÇANAKKALE AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ UZMANI ATANDI
02 Ekim 2021 - 12:09
Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi uzman hekim kadrosuna bir yenisini daha ekledi.
Çanakkale halkına alanlarında uzman hekimlerle hizmet veren Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine ataması gerçekleşen Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Lütfiye YAZAR hasta kabulüne başladı.

2013 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan Dt. Lütfiye YAZAR 2019 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi alanında uzmanlığını tamamlamıştır.
 Halka sunulan sağlık hizmetleriyle ilgili açıklamada bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Arzu UYGUN SEZEN “Ağız, dişler ve çene ile ilgili hastalıkların, yaralanmaların ve deformitelerin tanı ve tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği dalı olan ağız, diş ve çene cerrahisi; aynı zamanda diş çekimi, çenedeki kist ve tümörlerin tedavisi, çene eklemi bozuklukları, çene kırıkları, oral cerrahi işlemler ve ağız hastalıklarının tedavisi ile ilgilenmektedir. Bu gibi uzmanlık gerektiren, diş rahatsızlığı bulunan hastalar bundan sonra cerrahi operasyon için il dışına gitmek zorunda kalmayarak Çanakkale’ de tedavilerine devam edebileceklerdir. Merkezimizde böyle önemli uzmanlık alanıyla hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı Sağlık Bakanlığımıza şükranlarımızı sunuyor, çalışma arkadaşıma da yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum