ÇAN BELEDİYESİ OSMANEFENDİ MAHALLESİ ÖDEME NOKTASI HİZMETE GİRDİ

Çan Belediyesi, vatandaşların hizmet birimlerine erişimlerini kolaylaştırmak amacıyla Osmanefendi mahallesi sakinlerinin yararlanabileceği ödeme noktasını hizmete açtı.

ÇAN BELEDİYESİ OSMANEFENDİ MAHALLESİ ÖDEME NOKTASI HİZMETE GİRDİ
04 Mart 2021 - 15:31
Geçtiğimiz aylarda Karşıyaka, Fatih ve Atatürk Mahalleleri için ek hizmet noktası açan Çan Belediyesi, bu kez de Osmanefendi mahallesi sakinlerinin belediyeye ait tüm ödeme işlemlerini yapmalarını kolaylaştıracak ödeme noktasını hizmete açtı.

“Sosyal Belediyecilik anlayışımız ile hemşehrilerimize derman olmaya devam edeceğiz.” Diyen Çan Belediye Başkanı Bülent ÖZ, ödeme noktası açılışı esnasında belediyenin sosyal medya hesaplarından yayınlanan canlı yayında yaptığı konuşmayla;
“Vatandaşlarımıza ödeme kolaylığı sağlamak ve her mahallede bir hizmet noktası oluşturma çabamız neticesinde bugün Osman Efendi mahallemizin ihtiyaç duyduğu Çan Belediyesi Ödeme Noktası'nı hemşehrilerimize sunmanın mutluluğu içindeyiz.
Daha kolay, hızlı ve ulaşılabilirlik noktasında belediyemize ait tüm ücret ödemeleri için Osman Efendi mahallemiz sakinlerine rahatlık sağlayacak Çan Belediyesi Ödeme Noktası hizmete başladı.” Açıklamalarında bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum