Reklam

BOZCAADA BELEDİYESİ'NE ARAZÖZ TAHSİS EDİLDİ

Son yıllarda Bozcaada'da meydana gelen yangılardan sonra Bozcaada Belediyesi'nin talebi üzerine Ayvacık Orman İşletme Müdürlüğü, bir adet arazözü Bozcaada Belediyesi'ne tahsis etti.

BOZCAADA BELEDİYESİ'NE ARAZÖZ TAHSİS EDİLDİ
05 Mayıs 2021 - 10:56
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ve AKP Bozcaada İlçe Başkanı Sinem Tabak, arazöz için başta AKP Milletvekili Bülent Turan'a ve emeği geçenlere teşekkür etti.
Başkan Yılmaz ve AKP İlçe Başkanı Tabak'ın arazöz açıklamaları ise şöyle;
Başkan Yılmaz:
Bozcaada Belediye Başkanlığı’nın talebi üzerine Orman Genel Müdürlüğü’nün 06.04.2021 tarih ve 841961 sayılı oluruna istinaden Ayvacık Orman İşletme Müdürlüğü’ne ait bir adet ARAZÖZ’ün kırsal ve orman yangın işlerinde kullanılmak üzere Bozcaada Belediye Başkanlığı’na tahsis edilmesi ile ilgili protokol süreci tamamlanmış, araç ilçemize ulaşmıştır.
Özellikle yaz aylarında bu tip yangınlarla mücadele için elzem olan araç için Çanakkale Ak Parti Milletvekili Sayın Bülen TURAN’a konu ile ilgili taleplerimizi geçtiğimiz aylarda iletmiştik.
Aracın tahsis sürecindeki son derece olumlu yaklaşımları, konuyu takip ve müspet bir şekilde sonuçlanmasındaki emekleri için en başta Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent TURAN olmak üzere;
Orman Genel Müdürü Bekir KARACABEY’e, Çanakkale Orman Bölge Müdürü Enver DEMİRCİ’ye ve Ayvacık Orman İşletme Müdürü Murat AKSOY’a
Şahsım, kurumum ve Bozcaada Halkı adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum.
AKP ilçe Başkanı Tabak:
Orman Genel Müdürlüğünün 06.04.2021 Tarih ve 841961 Sayılı Oluruna İstinaden Ayvacık Orman İşletme Müdürlüğüne Ait Bir Adet 26 NL 849 Plakalı Mercedes U-2150 Marka “ARAZÖZ”ün Orman ve Yangın Durumlarında Kullanılmak Üzere Bozcaada Belediyesine Tahsis Edilmiş Olup Bugün Bozcaadamıza Ulaşmıştır.
Bozcaada Belediye Başkanlığı’nın Talebi Üzerine AK PARTİ Gurup Başkan Vekilimiz Sayın BÜLEN TURAN ‘a Konunun İletilmesi İle Çözüme Ulaşmış Olup,Adamızın Önemli Bir İhtiyacının Daha Giderilmesine Verdiği Desteklerden Dolayı Kendilerine Sonsuz Teşekkürlerimizi Sunarız...
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum