Reklam

BİGA TSO'DAN ÜYE ZİYARETLERİ

Biga Ticaret ve Sanayi Odası'nına bağlı meslek komiteleri çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiriyorlar. Geçtiğimiz günlerde Biga TSO'nun 1 No'lu Meslek Komitesi (Gıda Maddeleri İmalatı), Komite Başkanı Beyhan Var başkanlığında üye ziyaretleri gerçekleştirdiler.

BİGA TSO'DAN ÜYE ZİYARETLERİ
25 Mayıs 2024 - 10:59
Üretim, hayvancılık ve süt üretimi, personel sıkıntıları, tarımda kontrollü ve bilinçli üretimin teşvik edilmesi, yüksek faizlerin yarattığı daralma, üretici desteklerinin önemi başta olmak üzere çok sayıda konuda değerlendirmelerde bulunulan ziyaretler olumlu olarak değerlendirildi.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan meslek komitelerinin çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada; "Üyelerimizin sorunlarının yerinde tespiti, çözümlerin birlikte bulunabilmesi ve sorunlar ile çözüm önerilerinin yetkililerle paylaşılması noktasındaki görevimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. Üyelerimizin refahını arttırabilmek, üretimin önemine dikkat çekmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bigamızı ikinci yüzyılın parlayan yıldızı yapabilmek için tüm komitelerimiz, meclis üyelerimiz ve yönetim kurulumuz canla başla çalışıyorlar. 1 No'lu Meslek Komitemizin yaptığı gibi tüm komitelerimizin üye ziyaretlerini, üyelerimizle işyerlerinde bir araya gelmelerini çok önemsiyoruz. Tüm komitelerimize bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum