Reklam

BİGA POLİSİ O İŞYERLERİNE EŞZAMANLI OPERASYON YAPTI!

Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri vatandaşlarımızın ihbarlarına kayıtsız kalmadı ve SAKIZMATİK - SİGARAMATİK ismiyle bulundurulan aslında KUMAR MAKİNASI olarak kullandıran işyerleriyle ilgili titiz araştırmalarını sonuçlandırdı.

BİGA POLİSİ O İŞYERLERİNE EŞZAMANLI OPERASYON YAPTI!
24 Ağustos 2021 - 16:45
Biga Emniyet Müdürü Şafak ÖZKAN, daha önce de farklı işyerlerinde tespit ederek defalarca adli işlem yaptıkları makinalarla ilgili özel bir ekip kurdu. Masum görünümlü, birçok vatandaşımızın ocağını söndüren kumar aletleri üzerinde çalışmalarını tamamlayan özel ekip Biga Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda operasyona başladı.
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI DÜĞMEYE BASTI, POLİS OPERASYONU BAŞLATTI.
Tespit edilen 7 ayrı işyerinde yapılan aramalar sonucunda 7 adet sakızmatik diye tabir edilen yasaklı makinalar ele geçirildi.
GİZLİ DEPO TESPİT EDİLDİ
Ayrıca, Biga Polisi yasaklı makinaların depolandığı yeri tespit ederek aynı anda operasyon yaptı ve gizli depoda 10 adet kumar makinası daha ele geçirildi.
TOPLAM 17 MAKİNA YAKALANDI
Operasyonun önemi aynı anda toplamda 17 adet yasaklı makine ele geçirilmesiyle ortaya çıktı.
Konu hakkında vatandaşlarımıza kumar makinalarına para kaptırmama ve güvenlik güçlerine bilgi aktarmaları konusunda uyarıda bulunan Emniyet Müdürü Şafak ÖZKAN; Vatandaşlarımızdan masum görünümlü bu ve buna benzer kumar aletlerinden uzak durmalarını, benzer durumların güvenlik güçlerine ihbar edilmesinin önemine işaret etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum