Reklam

BAŞKAN ÖZ'ÜN 23 NİSAN MESAJI

BAŞKAN ÖZ'ÜN 23 NİSAN MESAJI
24 Nisan 2021 - 05:56
Çanakkale’de önsözü yazılan, Samsun’da kıvılcımı yakılan, Erzurum ve Sivas’da ve  kongrelerde biraraya gelen bir milletin bağımsız meclisini kurduğu anlamlı günün yıldönümündeyiz. 

Özveri, cefa ve azimle elde edilen milli egemenlik ve aynı zamanda dünyada ilk kez çocuklara da armağan edilen bayram hepimiz için eşsiz, manidar ve daima korunacak değerlerdir. 

Dün olduğu gibi bugünde "Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır" ve “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!” anlayışından vazgeçmeyecek ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın mutlulukları için çalışmaya devam edeceğiz. 

Bu vesileyle Cumhuriyetimizin ve Türkiye Büyük Millet Meclisimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. 

Benim de milletvekili olarak görev yapmaktan onur duyduğum Gazi Meclisin geçmişten bugüne görev yapan milletvekillerini şükran ve saygıyla selamlıyorum. Bayramın dünyanın bütün çocuklarına güzellikler sunmasını diliyor, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum