BAŞKAN ÖZ; “BAYRAMIMIZ KUTLU, KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN”
Reklam
Reklam

BAŞKAN ÖZ; “BAYRAMIMIZ KUTLU, KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN”

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını ve Kadir Gecesini kutladı.

19 Mayıs 2020 - 15:51

19 Mayıs Bayramımızı ve Kadir gecemizi karşılamanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Bayramımız kutlu, Kadir gecesinde ettiğiniz dualarımız kabul olsun.

19 Mayıs Küllerinden Yeniden Doğuştur

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101. yıl dönümüne ulaştık. Samsun’da başlattığı bağımsızlık mücadelesi, tarihe gömülmek istenen bir milletin küllerinden tekrar doğuşunun ilk adımı olarak bir abide gibi karşımızda duruyor.

Çan’ın, Çanakkale’nin ve Türkiye’nin Geleceği Gençlerdir

Sevgili Gençler, vatanını canından üstün tutan atalarımızın verdiği  mücadeleler ve büyük fedakârlıklar sonucu kurulan Cumhuriyetimiz, sizlere emanet edilmiştir. Bugün bayramınızdır. Siz sadece ailelerinizin değil, aynı zamanda Çan’ın, Çanakkale’nin ve Türkiye’nin geleceğisiniz. Cumhuriyetimiz, sizlere emanettir. Bu emaneti korumak, daha da yüceltmek, çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne taşımak için çalışmalısınız. Size inancımız tamdır.

Kadir Gecesi Sağlık, Bereket ve Barışa Vesile Olsun

Bugün aynı zamanda birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı Mübarek Ramazanı Şerif’i uğurlamaya hazırlanırken, Kadir Gecesine erişmenin heyecanı içindeyiz. Kadir Gecesinin Çan’ımızı, ülkemizi, milletimizi ve bütün insanlığı kuşatmasını; yeryüzünde sağlık, bereket ve barışa vesile olmasını diliyorum.

Bu duygularla tüm Çanlı hemşerilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam dünyasının Kadir Gecesini tebrik ediyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyorum.

BÜLENT ÖZ

ÇAN BELEDİYE BAŞKANI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YAŞAMA DAİR SOHBETLER, YARIN RADYO ÇAN FM’DE
YAŞAMA DAİR SOHBETLER, YARIN RADYO ÇAN FM’DE
İYİLEŞEN HASTA SAYISI 121 BİNİ AŞTI!
İYİLEŞEN HASTA SAYISI 121 BİNİ AŞTI!