CHP Milletvekili Sarıbaş Çan’da Vatandaşlarla Buluştu
Reklam
Reklam  • Reklam

CHP Milletvekili Sarıbaş Çan’da Vatandaşlarla Buluştu

26 Şubat 2013 - 23:27

Vatandaşlarla sohbet eden CHP Milletvekili Sarıbaş, “Ülkemizde yaşanan sorunlarla Çan’da yaşadığımız sorunların arasında fark yok. Ülkemizde huzur ve güven de kalmadı. Adeta ilan edilmemiş bir sıkıyönetim yaşanıyor. Gün geçmiyor ki, askerimiz, aydınımız, yazarımız, gazetecimiz, öğrencimiz, öğretmenimiz, memurumuz, işçimiz sabaha karşı evleri basılarak gözaltına alınmasın. Taşların bağlanıp köpeklerin salındığı bir ortamdayız” dedi.

AK Parti iktidarının kavgalı olmadığı bir kurumun kalmadığını kaydeden Sarıbaş, “İktidar üniversitelerle, hakim ve savcılarla, öğrencilerle, işçi ve memurlarla, askerlerle her gün çatışma halinde. Komşularımızla neredeyse çatışma eşiğine gelindi. Ülkenin ekonomisi çok kötü. İşçe, memur, esnaf, köylü, çiftçi perişan durumda” şeklinde konuştu.

Kurtuluşun CHP’de olduğunu ileri süren Sarıbaş, “Halkımızı CHP’ye sahip çıkmaya çağırıyorum. CHP’ye sahip çıkmak, aslında halkımızın kendisinin ve çocuklarının geleceğine sahip çıkması demektir. AK Parti’den kurtulmanın tek yolu da yerel seçimlerdir. Önümüzdeki yerel seçimlerde bu iktidara dersini vermeliyiz” dedi.


Bu haber 1062 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TÜBİTAK BİLİM FUARI AÇILDI
ÇAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TÜBİTAK BİLİM FUARI...
TROYA 2018 ÇAN ROBOT VE PROJE YARIŞMASI ÖDÜLLERİ, SAHİPLERİNİ BULDU
TROYA 2018 ÇAN ROBOT VE PROJE YARIŞMASI ÖDÜLLERİ, SAHİPLERİNİ...