Çan Belediyesi Karate Kulübü Avrupa'da Ödüle Doymuyor

Çan Belediyesi sporcuları Avrupa Şampiyonasından göğsümüzü kabartan derecelerle döndüler.


Çan Belediyesi Karate Kulübü Avrupa'da Ödüle Doymuyor

Toplamda 25 Avrupa Derecesi alan ve Avrupa Şampiyonluk Kupası, Avrupa İkinciliği Kupası ve Avrupa İkinciliği Kupası ile kürsüde bayrağımızı dalgalandıran Çan Belediyesi Karate Kulübü sporcularını Çan Belediye Başkanı Bülent ÖZ’de sosyal medyada yaptığı paylaşımla tebrik etti.

Çan Belediye Başkanı Bülent ÖZ, yaptığı paylaşımda “Çan Belediyesi Karate Kulübü sporcularını, teknik kadroyu üstün başarıları ve bize yaşattıkları tarifsiz gurur için kutluyorum” dedi.

Yarışmadan, 7 Altın Madalya, 9 Gümüş Madalya, 9 Bronz Madalya, toplamda 25 Avrupa Dereceli Madalya ve Avrupa Şampiyonluk Kupası, Avrupa İkinciliği Kupası ve Avrupa İkinciliği Kupası ile dönen sporcuların aldığı madalyalar:

Alişan Akkaya

12-13 yaş Shobu İppon 44 kg Kumite Avrupa İkincisi Gümüş Madalya

12-13 yaş Takım Kata Avrupa İkincisi Gümüş Madalya

12-13 yaş Shobu Sanbon 44 kg Kumite Avrupa Üçüncüsü Bronz Madalya

12-13 yaş Shobu İppon Open (Açık Siklet) Avrupa Üçüncüsü Bronz Madalya

Beyza Akkaya

10-11 yaş Shobu İppon 34 kg Kumite Avrupa Şampiyonu Altın Madalya

10-11 yaş Takım Kumite Avrupa İkincisi Gümüş Madalya

Zeynep Akkaya

14-15 yaş Shobu Sanbon 47 kg Kumite Avrupa Şampiyonu Altın Madalya

14-15 yaş Takım Kumite Avrupa Şampiyonu Altın Madalya

14-15 yaş Shobu İppon Open (Açık Siklet) Avrupa Üçüncüsü Bronz Madalya

Güşta Şaşmaz

12-13 yaş Shobu İppon 52 kg Kumite Avrupa Şampiyonu Altın Madalya

12-13 yaş Takım Kumite Avrupa Şampiyonu Altın Madalya

14-15 yaş Takım Kumite Avrupa Şampiyonu Altın Madalya

12-13 yaş Shobu İppon Open (Açık Siklet) Avrupa Üçüncüsü Bronz Madalya

İsra Ceren Karadayı

8-9 yaş Shobu İppon Open (Açık Siklet) Avrupa Şampiyonu Altın Madalya

10-11 yaş Takım Kumite Avrupa İkincisi Gümüş Madalya

8-9 yaş Takım Kumite Avrupa Üçüncüsü Bronz Madalya

Zeynep Ülkü Taş

10-11 yaş Takım Kumite Avrupa İkincisi Gümüş Madalya

10-11 yaş Shobu İppon Open ( Açık Siklet) Avrupa Üçüncüsü Bronz Madalya

Belinay Aydın

10-11 yaş Takım Kumite Avrupa İkincisi Gümüş Madalya

10-11 yaş Shobu İppon Open ( Açık Siklet) Avrupa Üçüncüsü Bronz Madalya

Yiğit Kırat

12-13 yaş Takım Kata Avrupa İkincisi Gümüş Madalya

8-9 yaş Shobu Sanbon 35 kg Kumite Avrupa İkincisi Gümüş Madalya

8-9 yaş WKF 35 kg Kumite Avrupa Üçüncüsü Bronz Madalya

Boğaç Berke Eker

12-13 yaş Takım Kata Avrupa İkincisi Gümüş Madalya

10-11 yaş Shobu İppon Open (Açık Siklet) Avrupa Üçüncüsü Bronz Madalya