Çan Belediyesi 3. Satranç Turnuvası’nda Ödüller Sahiplerini...
Reklam
Reklam
Reklam

Çan Belediyesi 3. Satranç Turnuvası'nda Ödüller Sahiplerini Buldu

07 Şubat 2015 - 09:47

3 Şubat Salı günü açılış töreni ile başlayan ve 4 gün boyunca Menderes Parkı Cam Mekan'da gerçekleştirilen, Çan Belediyesi 3. Satranç Turnuvaları'nda, yapılan son maçların ardından, ödüller sahiplerini buldu. 6 Şubat Cuma günü düzenlenen ödül törenine Çan Belediye Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman KUZU şehir dışında olması nedeniyle katılamazken, Çan Belediye Başkan Vekili Sayın Hüseyin YILDIRIM, AK Parti Çan İlçe Başkanı Mustafa KARAGÖZ, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Çan İlçe Yönetimi ile turnuvaya katılan tüm sporcular ve aileleri ödül töreninde hazır bulundular.

 

            Çan Belediyesi 3. Satranç Turnuvaları'nda kategorilere göre dereceye giren oyunculara kupa ve ödülleri Çan Belediye Başkan Vekili Hüseyin YILDIRIM, AK Parti Çan İlçe Başkanı Mustafa KARAGÖZ ile Belediye Meclis Üyelerince takdim edildi.

 

Turnuvalarda dereceye giren oyuncular ve sıralamaları ise şu şekilde;

 

İlkokul Kategorisinde;

 

1. Ahmet Çağrı AYENGİN             (Ödülü: Notebook ve 1.'lik Kupası)

2. Rauf KILCAN                              (Ödülü: Tablet PC ve 2.'lik Kupası)

3. Ayberk CAMFENER                  (Ödülü: MP4 Çalar ve 3.'lük Kupası)

 

Ortaokul Kategorisinde;

 

1. Bartu Faruk ZÜMRÜT               (Ödülü: Notebook ve 1.'lik Kupası)

2. Berkant BONCUKÇU                (Ödülü: Tablet PC ve 2.'lik Kupası)

3. Baran BÜYÜKBOZKOYUN      (Ödülü: MP4 Çalar ve 3.'lük Kupası)

 

Lise Kategorisinde;

 

1. Muammer Atakan YARAR        (Ödülü: Notebook ve 1.'lik Kupası)

2. Berk ZAİMOV                              (Ödülü: Tablet PC ve 2.'lik Kupası)

3. Didem Nuray YURDAKUL       (Ödülü: MP4 Çalar ve 3.'lük Kupası)

 

Yetişkinler Kategorisine;

 

1. Ahmet CAN                                 (Ödülü: Notebook ve 1.'lik Kupası)

2. Rıza BAYSAL                             (Ödülü: Tablet PC ve 2.'lik Kupası)

3. Murat ALKAN                              (Ödülü: MP4 Çalar ve 3.'lük Kupası)

 

Puanlama sistemine göre her kategoride madalya almaya hak kazanan oyuncular da şu şekilde;

 

İlkokul Kategorisinde;

 

1. Uğur UYSAL

2. Alper Faruk ADIYAMAN

3. Kerem YILDIZ

4. Ahmet Çağın GÜREL

5. Alp ARSLAN

6. Dilek TÜRÜNZ

7. Görkem Necmi YIĞIN

8. Toprak MANAP

 

 

 

 

Ortaokul Kategorisinde;

 

1. Berke SANDAL

2. Berke Dursun USTABAŞ

3. Ata DÜNDAR

4. Yiğit GÜREL

5. Miraç Kayra KARA

6. Hakan VARAN

7. Mete DAMAR

 

Lise Kategorisinde;

 

1. Ayşe Gülben ÖREN

2. Emin TURAN

3. Hatice TAŞOVA

4. Erhan ÜNAL

5. Ferhan ŞİŞEK

6. Onur Kaan ÇORBACI

7. Ali Osman GÜNAY

 

 

Yetişkinler Kategorisine;

 

1. Mustafa AKKOÇ

2. Ömer Fatih ADIYAMAN

3. Ferdi Çağlar GÜREL

4. İbrahim ÇETİN

5. Ümit ÖZDEMİR

 

            Ödül töreninin ardından, turnuvalara katılan tüm sporculara katılım belgesi verilirken, turnuvalara en büyük emek ve desteği sağlayan hakemlere de teşekkür belgeleri takdim edilerek program sona erdi.

 



YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇAN BELEDİYESİ GÜREŞ KULÜBÜ İL ŞAMPİYONU OLARAK TÜRKİYE FİNALİNE GİTMEYE HAK KAZANDI
ÇAN BELEDİYESİ GÜREŞ KULÜBÜ İL ŞAMPİYONU OLARAK TÜRKİYE...
ÇAN BELEDİYESİ ROTOBİK KURSU ÖĞRENCİLERİ ODTÜ’DEKİ YARIŞMADA HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER
ÇAN BELEDİYESİ ROTOBİK KURSU ÖĞRENCİLERİ ODTÜ’DEKİ...